Наши консультанты
Телефоны:

095-512-91-35

063-333-19-00

 

ВСЕ КОНТАКТЫ
free web site clock информер часов на сайт

Яндекс цитирования

ЗАО ДОРИС - Интернет провайдер в Донецке

27.06.2015 10:50:48
У Київському метрополітені впроваджено проект MasterCard PayPass

card-sys_750_20150622-DSC_6239 

 19.06.15р. у Київському метрополітені впроваджено технологію сплати за проїзд безконтактними банківськими картками MasterCard PayPass.

 Цей проект реалізовано у співпраці консорціуму «АСТЕК», членом якого є ТОВ «КС-Мехатронікс», ТОВ «Банкомзв’язок», компанії MasterCard та АТ «Ощадбанк» за сприяння Київської міської державної адміністрації та Київського метрополітену.

 Відтепер для того, аби сплатити за проїзд, можна просто піднести свою безконтактну банківську картку MasterCard PayPass до відповідного валідатору на турнікеті. З картки автоматично буде знято суму, що відповідає вартості проїзду.

IMG_2917 Зазначимо, що обладнання для валідації банківських карток у повному обсязі підтримує операції з діючими транспортними картками Метрополітену. Саме таку конфігурацію обладнання «один валідатор для усіх типів засобів оплати» вперше у світі було реалізовано у Лондоні. Київ став другим містом у світі з таким зручним для пасажирів технічним рішенням, а загалом – п’ятим після Лондона, Чикаго, Бухареста та Санкт-Петербургу, де у метрополітенах з’явилась можливість пасажирам без звернення до кас або автоматів розраховуватись банківськими картками або іншими платіжними пристроями, пов’язаними з банківськими рахунками (смарт-годинниками, смарт-фонами і т.п.) В межах пілотної частини проекту цією системою вже обладнано 17 центральних станцій: «Хрещатик», «Театральна», «Золоті ворота», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності», «Поштова площа», «Контрактова площа», «Палац спорту», «Арсенальна», «Університет», «Політехнічний інститут», «Шулявська» «Олімпійська», «Палац Україна», «Лук’янівська», «Кловська» та «Печерська»

card-sys_152_IMG_2912 card-sys_416_IMG_2856 

Атлантида